O nás

V roku 2012 sa naša vízia pretavila do reality a vznikla “Fancy’s” – multibrand predajňa so zameraním na klasický a elegantný štýl, kde sa spája nedbalá elegancia s jednoduchosťou a sviežimi nápadmi do jedinečných modelov.

Už 11 rokov obliekame dámy aj pánov do jemných, ale zároveň fresh kúskov značiek Top Secret, Browadway NYC, COJ, Garcia. Pretože nemožno nemyslieť na najmenších, ponuka značiek Mayoral a NAME IT  tvorí veľkú časť našej ponuky oblečenia pre deti. Nájdete u nás nielen pohodlné tričká s potlačou alebo nápaditými aplikáciami, ale tiež súpravy / sety, trendy tepláky, džínsy a nohavice na každodenné nosenie. Jednotlivé modely sú vyrobené z kvalitných materiálov, veľmi obľúbené sú produkty z organickej bavlny a recyklovaných materiálov. Všetky produkty z nášho portfólia značiek sú precízne vyberané a vyrábané podľa prísnych noriem kvality a štandardov.

Ale prečo vlastne “Fancy’s“?


Názov rozhodne nie je náhodný, slovíčko “fancy” v angličtine znamená “šmrncovný, jedinečný”. Keď sa pozrieme detailnejšie na pôvod samotného slova, dostaneme sa do polovice 15.storočia – ide pravdepodne o transformáciu slova „fantázia” (z angl. „fantasy“). Anglické slovíčko “Fancy” je dnes používané vo význame “urobiť na niekoho dojem”. A presne to je našim cieľom – vyzdvihnúť jedinečnosť nositeľa a podčiarknuť jeho vybraný štýl. Snažíme sa vyberať kolekcie tak, aby boli jednotlivé kúsky pohodlné, štýlové a zároveň jednoducho kombinovateľné s ďalšími modelmi vo Vašom šatníku. Každý outfit je neopakovateľný, je „fancy“ – rovnako ako ste Vy, keď nosíte produkty od nás ☺ .

Spokojnosť zákazníkov je pre náš tím prvoradá a náš zákaznícky servis sa vždy snaží vyjsť v ústrety Vašim potrebám a požiadavkám. Pravidelne u nás nájdete rôzne zaujímavé akcie a zľavy, aby ste si nákupy užili ešte viac. Ak chcete byť vždy informovaný o novinkách zo sveta módy, praktických tipoch a najnovších akciách, pripojte sa k našej komunite na Facebooku / Instagrame, pre fanúšikov pripravujeme u nás na profile súťaže a tiež v spolupráci s "našimi" influencermi. Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete v našej kamennej predajni – radi Vás privítame v krásnych veľkých priestoroch OC Retro Bratislava, kde má každá značka svoje miesto.

 

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru, vždy sa snažíme urobiť všetko preto, aby ste boli s nákupom u nás spokojní. Veď len vďaka Vám sme stále tu! Budeme radi, ak budete svoje prípadné otázky/pripomienky/sťažnosti smerovať na email info@fancys.sk alebo priamo na facebookovú stránku Fancy’s (messenger chat okno nájdete aj v pravom dolnom rohu tejto stránky).


Za tím Fancy‘s sa Vám prihovára Ing. Alžbeta Vargová - hrdá majiteľka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz